Žaislai berniukams

Populiariausi žaislai berniukams yra lenktynių trasos ir mašinėlės, įvairūs konstruktoriai, robotai, žaisliniai šautuvai ir kt. Skirtingi žaislai lavina skirtingus įgūdžius, tad pasirinkimas priklauso nuo to, kam vaikas prijaučia labiau – ne visi berniukai nori žaisti su mašinėlėmis, robotais ir šautuvais! Šiame puslapyje rasite populiariausius žaislus įvairiems berniukų pomėgiams. Žaislai, žaislai berniukams, žaislai mergaitėms, edukaciniai/lavinamieji žaislai, žaislai kūdikiams, lauko žaislai, mediniai žaislai, minkšti žaislai, muzikiniai žaislai, vandens žaislai, vonios žaislai

Rodoma 1–36 iš 894

Rodoma 1–36 iš 894

Pagal mokslininkų atliktus tyrimus, berniukams sukurti žaislai labiau skatina konkurenciją, agresiją ir skatina rizikuoti žaidimo metu. Berniukams sukurti žaislai taip pat plačiau lavina ervinį suvokimą, mokslą, technologijas ir konstrukcijas, fiziką. Jei berniukams duosite tik labai vyriškus žaislus, ugdysite jų agresiją, kuri vėliau gali pasireikšti ir realiame gyvenime. Jei neduosite berniukams žaisti su universaliais, o kartais net ir mergaitiškais žaislais, neleisite lavinti mikštųjų įgūdžių – rūpesčio, namų ruošios, šeimyniškumo. Problema dažnai būna susijusi ne su konkrečiu žaislu, o su tuo, kaip vaikas su tuo žaislu žaidžia. Jei berniukas mėgsta žaisti tik su ginklais ir daro tai agresyviai, turbūt reikėtų įsikišti ir pakeisti žaislų asortimentą.  nuo 2 metų, lavinamieji žaislai berniukams.

Tad kaip pasirinkti tinkamą žaislą ir pritaikyti jį pagal berniuko amžių? Kiekvienas vaikas labai džiaugiasi, gavęs naują žaislą, tačiau svarbu nepamiršti, kad žaislus reikia rinktis atsakingai, įsitikinti, kad šie bus tinkami ir patiks jūsų berniukui. Žaislai yra ne tik pramoga, bet ir lavinimo priemonė, dėl to labai svarbu turėti skirtingų žaislų.

konstruktoriai, lego, šautuvai, Paw Patrol, Fisher Price, Frozen, PlayGro, Monster High, LEGO, NERF, Smoby, Mattel, Disney, PALACE PETS Žaislai Internetu, mažylio berniuko 10 metų berniuko šaunūs berniukams vaikams berniuko  „Walmart“ berniuko amazon vaikiški, hot wheel, žaislinės mašinos, žaislinis traukinys, bakugan, mecard, lol suprise,

Rinkitės paprastus žaislus, nes jie skatina vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. Jei nupirksite vaikui labai funkcionalų, kalbantį, dainuojantį ir šokantį meškiuką, jis apribos vaiko kūrybines galimybes. Geriausi žaislai internetu dažniausiai – paprasčiausi, nes vaikai mėgsta būti kūrybiški ir spontaniški.  pigu.lt  žaislai berniukams.Rekomenduojame riboti laiką, kurį vaikas leidžia su elektriniais žaislais ar kompiuteriais. Garsiai veikiantys žaislai gali padaryti įtaką vaiko klausai, dėl mažo fizinio aktyvumo vaikas gali priaugti viršsvorio, taip pat tai gali lemti kalbėjimo ir vystymosi vėlavimą. Pagal Amerikos Pediatrijos Akademijos, vaikai iki 2 metų iš vis neturėtų žiūrėti televizoriaus, vaikai virš 2 metų turėtų riboti ekrano laiką iki 1 – 2 valandų. Tad kokius žaislus pasiūlyti skirtingo amžiaus berniukams? Populiariausi žaislai 2019 – 2020.   nuo 7 metų. vaikams nuo 2 metu, vaikams nuo 3 metu, vaikams nuo 9 metu,  vaikams nuo 1 metu, senukai zaislai, lavinamieji zaislai, xs zaislai, vaikiski zaislai, berniuku zaislai ,vaiku zaislai

Geriausi žaislai berniukams internetu akcija

 

A Geriausi žaislai berniukams
Ieškote juokingai šaunių žaislų bet kokio amžiaus berniukams? Nežiūrėkite toliau esančio mega sąrašo – mes jus aprėpėme. Čia yra geriausi berniukų žaislai mergaitėms, kuriuos galite įsigyti dabar, nuo 5 metu įskaitant geriausius naujus žaislus per metus.
Dėl žaislo, kuriuo jauni berniukai linksminsis kelias valandas, negalima suklysti su „Nerf N-Strike Elite Strongarm Blaster“. Šis nebrangus ginklas yra žaislas be baterijų, su kuriuo aštuonmečiai berniukai su malonumu lakstys valandų valandas. „N-Strike Elite Strongarm Blaster“ yra daug daugiau nei jūsų standartinis „Nerf“ ginklas. Blasteris vienu metu talpina iki šešių smiginio smiginių ir gali Zaislu internetines parduotuves iššauti iki 90 pėdų! Dėl šaunaus besisukančio automatinio pažadinimo žaislo šautuvas atrodo aukštųjų technologijų, ir jis atverčiamas, kad būtų lengva pakrauti. Tai taip pat stebėtinai gerai išlaiko, ir jūs tikriausiai gausite keletą metų naudojimo.

Vartotojai sako, kad ginklą lengva naudoti, o greito paleidimo funkcija ypač patogu, kai dalyvaujate intensyvioje „Nerf“ kovoje. Šis žaislas yra su šešiais smiginiais, tačiau dar smagiau galite nusipirkti užpildų!
Jums nereikia tuščios piniginės, kad gautumėte šaunų žaislą, kurį pamėgs bet kuris 8 metų berniukas. Pavyzdžiui, „Betheaces Flying Ball“ yra nuostabus sraigtasparnio stiliaus bepilotis orlaivis, kuris valandų valandas leis Zaislai vaikams pramogas tiek viduje, tiek lauke. Geriausia yra neįtikėtinai maža kaina!

„Betheaces Flying Ball“ viduje yra LED lemputė, kuri spindės akinančiomis spalvomis, kai ją skraidysite. Jame yra du sraigtai, kurie pakelia jį į orą, ir jūs galite jį valdyti naudodamiesi pridedamu nuotolinio valdymo pulteliu. Šiame šauniame drone nėra akumuliatorių – tiesiog įkraukite jį į USB prievadą 20 minučių, kad įkrautumėte.

„Flying Ball“ turi keletą įmontuotų apsaugų, įskaitant automatinį išsijungimą, jei jis ką nors pasiekia. Lengvai išmokstami valdikliai tai puikus žaislas jauniems berniukams ir jiems patiks mokytis valdyti kamuolį namuose ir kieme.

Zaislu parduotuve

Jei turite didesnį biudžetą mediniai žaislai berniukams nusiperka paprastai, jaunas vyras jūsų gyvenime labai mėgtų aukštųjų technologijų lenktyninius automobilius, kurie yra „Anki Overdrive Starter Kit“ rinkinyje. Šis rinkinys leidžia vaikams valdyti du robotus „superautomobilius“ iš savo telefonų, varant juos aplink trasą ir kovojant tarpusavyje su aukštųjų technologijų ginklais.

Šis „Overdrive“ rinkinys geriausiai tinka vaikams nuo 8 iki 15 metų. Jame yra du superautomobiliai ir 12 vikšrų, kuriuos galima naudoti norint sukurti kelias lenktynių trasas. Vienas unikalus aspektas yra tas, kad automobiliai aprūpinti virtualiais „ginklais“, tokiais kaip plazmos patrankos, kad lenktynės būtų daug intensyvesnės.

Vaikai gali žaisti su draugais, kiekvienas valdo automobilį arba patys kovoja su dirbtinio intelekto valdoma transporto priemone. Yra keli skirtingi žaidimo nustatymai, įskaitant „Battle“, „Race“ ir „Time Trial“. Gamintojas išleidžia reguliarius programinės įrangos atnaujinimus, kad žaidimas būtų naujas ir įdomus.

Turėdamas tiek daug įdomių funkcijų, šis aukštųjų technologijų lenktynių rinkinys suteiks valandų pramogas jauniems berniukams ir visai šeimai! Mekardai zaislai

Priverskite vaikus kelioms valandoms išjungti elektroniką naudodami tokį įdomų žaidimą kaip „Žiūrėk„ burną “. Šis linksmas  Mechaniniai zaislai

šeimos žaidimas puikiai tinka 8 metų ir vyresniems žaidėjams, o jauniems berniukams patiks bandyti kalbėti frazėmis, dėvint žaidimo firminius skruostų įtraukėjus.

Žiūrėti „Ya’ Mouth “galima žaisti nuo trijų iki 10 žaidėjų. Jo linksmas žaidimas laimėjo keletą apdovanojimų, įskaitant 2017 metų žaislą Australijoje.

Zaislai berniukams nuo 2 metu

Norėdami žaisti, kiekvienas pakaitomis įsideda savo žaislai berniukams internetu kandiklį (žaidime yra 10) ir bando pasakyti liežuvį verčiančias frazes, tokias kaip „šiltos jautienos mėsos kukuliai“. Jūsų komandos draugai tiesiog turi atspėti, ką jūs sakote, bet tai yra daug sunkiau (ir juokingiau) nei atrodo!

Kadangi tai yra šeimos leidimas, visos 143 frazės yra pritaikytos vaikams, o žaidėjai sako, kad tai linksma, nesvarbu, ar jūs jaunas, ar senas.

Žaislai berniukams

Būdami šešerių metų berniukai pradeda būti nepriklausomi. Jie pradeda užmegzti prasmingus ryšius tarp dalykų, kuriuos mato ir girdi. Šiuo etapu aprūpinti savo 6 metų vaiką daugybe įvairių žaislų, kuriuos galite žaisti, tai protingas ir įdomus būdas atlikti palaikomąjį vaidmenį ugdant jų įgūdžius.

Jei jūsų dovanų sąraše yra 6 metų berniukas, tada jums pasisekė. Nors jų pomėgiai gali skirtis, jie dažniausiai džiaugiasi atradę naujų pomėgių ir išbandydami naujus dalykus, todėl jiems lengva rasti dovaną.

Turinys [rodyti] Geriausių žaislų pasirinkimas 6 metų berniukams
Berniukams, kuriems sukanka 6 metai, artėja ankstyvosios vaikystės etapas. Tai reiškia, kad gali būti keblu rasti žaislų, kurie užtikrintų tinkamą pusiausvyrą tarp pakankamai paprastų, kad jie galėtų suvokti, ir pakankamai įdomių, kad pritrauktų jų dėmesį.

Štai į ką tėvai turėtų atsižvelgti ieškodami žaislų savo šešerių metų berniukams. Zaislu isparduotuve

edukaciniai žaislai berniukams internetu
Smagus žaislas suteikia jūsų mažam berniukui galimybę eksperimentuoti ir mokytis žaidžiant. Žaislai berniukams gali paskatinti vaikus tyrinėti ir plėtoti naujus pomėgius. Mums ypač patinka minksti žaislai, kurie sustiprina STEM mokymąsi, pavyzdžiui, „Melissa & Doug Discovery Magic Set“.

Žaislų kūrimas
Žaislai kūdikiams, leidžiantys mažiems berniukams sukurti kažką savo, yra puiki priemonė, padedanti jiems lavinti savo įgūdžius ir pasitikėjimą savimi. Mūsų geriausias pasirinkimas – „ZOOB RacerZ Car Designer“ – leidžia vaikams pasistatyti savo automobilius ir lenktyniauti trasoje, kurią patys gali pastatyti.

Žaidimai
Sveika konkurencija padeda jauniems berniukams lavinti socialinius įgūdžius ir gerą sportą. Žaidimai, leidžiantys vaikams varžytis atskirai ar vienas prieš kitą, taip pat gali padėti išmokti strateguoti. Mūsų mėgstamiausias žaidimas šešiamečiams berniukams yra „Game Zone Super Stadium“ beisbolo žaidimas.

Štai 30 mėgstamiausių žaislų ir dovanų idėjų, kurios puikiai tinka 6 metų berniukui. Jie svyruoja nuo aktyvių lauko žaislų iki žaislų, kurie privers juos sulėtinti tempą ir susimąstyti. Kiekvienam berniukui šiame sąraše yra kažkas, kas įkvepia jų smalsumą ir nuostabą apie pasaulį bei skatina meilę linksmybėms.

Berniukams, kalbant apie žaislus, automobiliai visada užima aukščiausią vietą. Su „Zoob RacerZ“ automobilių dizaineriu bet kuris 6 metų berniukas, susižavėjęs automobiliais, gali mėgautis žaislų kopijomis iš 4 unikalių transporto priemonių, įskaitant 3 „ZoobMobile“ automobilius ir 12 ratų automobilinį transporterį. 76 dalių žaislų rinkinys yra unikalaus dizaino ir pateikiamas su instrukcijų vadovu, nors kai kuriems vaikams tai sekti nėra lengva, ypač todėl, kad kai kurie daiktai neužsiblokuoja.

Žaislas idealiai tinka tiek interaktyviam, tiek nepriklausomam žaidimui. Šis rinkinys suteikia daugybę kūrybinių galimybių. Tai leidžia vaikams pasitelkti fantaziją kuriant viską, pradedant pabaisomis ir baigiant automobilių grupėmis. Arba dar geriau įsitraukite į nurodymų sekimą studijuodami instrukcijų vadovą.

Argumentai “už”
Patvarios guminės padangos
Leidžia vienu metu statyti 3 skirtingus automobilius
Idealiai tinka berniukams, kuriems patinka judėti ir morfuoti daiktus
Mėgaukitės lauke ir leiskitės į „nuotykius“ su draugais su „Obuby Walkie Talkie“. Vaikai gali apžiūrėti visą aplinką, palaikydami ryšį su kitais „tyrinėtojais“ naudodami šį 3 ryškių spalvų racijų rinkinį. Berniukams patiks įmontuoti žibintuvėliai ir 10 skirtingų skambučių signalų, kuriuos galima perjungti.

„Obuby Walkie Talkie“ nuotolis yra 3 mylios ir turi 22 skirtingus kanalus, užtikrinančius didesnį privatumą. Jie taip pat turi balso įjungimo funkciją, todėl norint persiųsti pranešimus nereikia laikyti mygtuko „kalbėti“. Baterijos veikimo laikas yra trumpas, todėl tėvai turės turėti papildomų priedų, kai juos naudosite ilgą laiką.

Argumentai “už”
Komplekte yra 3, o ne standartinis 2
Įmontuotas žibintuvėlis
22 privatumo tikslais naudojami kanalai
Įjungimo balsu funkcija
Jei jūsų 6 metų berniukas yra „Yankees“ gerbėjas, daugiau neieškokite. Padovanok jam „Super Stadium“ beisbolo žaidimo dovaną. Jis komanduos savo žaidėjus savo kambaryje. Šis žaidimas, kryžminimas tarp mini beisbolo ir žaidimo su kamuoliu, leidžia vaikui uždėti tešlos ranką dešinėje arba kairėje, atsižvelgiant į tai, kur jis nori kamuolio. Vidinis laukas yra visiškai įmagnetintas, o tai leidžia puikiai judėti rutuliu.

Jaunas beisbolo sirgalius gali atkurti savo mėgstamus žaidimus, tobulindamas koordinavimo ir susikaupimo įgūdžius. Žaidimas turi skirtingus valdiklius, kurie keičia kamuolių trajektoriją ir greitį. Berniukui patiks ir žaidimas, ir mechanika, nors ąsotį gali būti varginantis sunku valdyti, todėl primink jam būti kantriam.

Argumentai “už”
Nenaudoja baterijų
Realistiškas beisbolo žaidimas su spyruokliniu šikšnosparniu ir taškų lentele
Rezultatų rinkinys leidžia stebėti žaidimus