Paskelbta Pakomentuoti

Geriausios dovanos 9 metų vaikams 2020 m

Keletą paskutinių švenčių sezonų mano namuose veikė visas režimas. Stebėjau, kaip mano vaikai, dabar 12 ir 10 metų, įgyja ir praranda susidomėjimą viskuo, pradedant savo pačių gurkšnojimu ir skaitant tam tikras knygų serijas, ir mačiau, kaip sunku gali būti dovanų rinkimas vaikams, kurie nėra visai paaugliai bet ir nebe „maži vaikai“.

Kai mano vaikai auga, aš atidžiai atkreipiau dėmesį į tai, kas atsiduria aukų dėžėje praėjus trims mėnesiams po atostogų ir ką iš tikrųjų mano tvinai nori laikyti visus metus. Mūsų namuose atrodo, kad viskas susiję su kūryba, šeimos žaidimų vakarais, jų individualumo išreiškimu ir, žinoma, vaizdo žaidimais. Visada vaizdo žaidimai.

Žemiau mes apibendrinome keletą geriausių dovanų idėjų žaislai mergaitėms ir berniukams šiais metais. Nesvarbu, ar jūsų pora nori papuošti savo miegamąjį, ar pastatyti „Legos“, mes jus aprėpėme viskuo, ko reikia, kad jų atostogos būtų tokios pat unikalios, kokios yra.

Norėdami greitai pereiti prie ieškomos kategorijos, spustelėkite toliau pateiktas nuorodas arba toliau slinkite, kad pamatytumėte visus 31.

Geriausi žaislai ir žaidimai 9-mečiams

Geriausi pastatų komplektai 9 metų vaikams

Geriausios unikalios dovanos 9-mečiams

Nepamirškite apsilankyti „Shop TODAY“ 2020 m. Dovanų vadove, kad rastumėte geriausią dovaną visiems jūsų sąraše esantiems žmonėms!

Geriausi žaislai ir žaidimai 9-mečiams

1. „National Geographic Play Sand“

„National Geographic“ žais smėlis

9,99 USD

11,99 USD

AMAZONAS

Naudojant kinetinį smėlį, t. Y. Jis prilimpa tik prie savęs, šis rinkinys paprastai yra be reikalo ir be malonumo. Smėlis yra ideali bet kokios formos pelėsiai, todėl vaikai gali lengvai statyti pilis ar piramides.

2. Infraraudonųjų spindulių lazerinių žymeklių ir mergaitiški liemenių rinkinys vaikams ir suaugusiems

Infraraudonųjų spindulių lazerinių žymeklių ir liemenių rinkinys vaikams ir suaugusiems

79,99 USD

99,99 USD

WALMART

Tėvai ir vaikai, naudodami šį lazerinį etikečių rinkinį, gali smagiai praleisti valandas. Paprasčiausiai prijunkite liemenę prie krūtinės, įjunkite gaminius ir pradėkite mūšį.

3. Žvaigždžių karai: eskadrilės

Žvaigždžių karai: eskadrilės

30,13 USD

39,88 USD

AMAZONAS

39,99 USD

ELEKTRONINIS MENAS

Šis veiksmo kupinas „Žvaigždžių karų“ vaizdo žaidimas, kurį galima įsigyti „Xbox One“, „PlayStation 4“, kompiuteriniams žaidimams ir dar daugiau, yra vienas iš dabartinių mano sūnaus mėgstamiausių. Žaidėjai gali žengti į tokių žvaigždžių kovotojų, kaip TIE naikintuvas ir „X-wing“, kabinas ir varžytis strateginėse kovose už laisvę galaktikoje.

4. „Powerup 3.0“ originalus išmaniųjų telefonų valdomų popierinių lėktuvų konversijos rinkinys

„Powerup 3.0“ originalus išmaniųjų telefonų valdomų popierinių lėktuvų konversijos rinkinys

49,99 USD

AMAZONAS

Tai oficialu: jūsų 9 metų vaikas baigė popierinių lėktuvų gamybą ir skraidymą nuotoliniu būdu. Naudodamas „Bluetooth Smart“ technologiją, jūsų mažylis per žaislo programą gali valdyti savo lėktuvo judesius išmaniuoju telefonu.

5. Geek Out! Šeimos leidimas

Geek Out! Šeimos leidimas

17,99 USD

20,00 USD

AMAZONAS

Šis greitas šeimos smulkmenų žaidimas mano namuose yra didžiulis hitas ne tik dėl smagių klausimų, bet ir dėl to, kad kiekviename posūkyje visi gauna galimybę atsakyti. (Skaityti: Mano 10-metė neverkia, nes jai nuobodu, kai ne jos eilė.)

Žaidime yra kategorijų, pradedant literatūra ir baigiant popkultūra, o žaidėjai bando pranokti vienas kitą ir įvardyti kuo daugiau elementų jiems priskiriamoje kategorijoje. Kas nemėgsta geros šeimos varžybų nakties?

6. „Disney Sketchy Tales“ stalo žaidimas

„Disney Sketchy Tales“ stalo žaidimas

19,99 USD

AMAZONAS

19,99 USD

TIKSLAS

Dumbo pučia burbulus? Peliukas Mikis kosmose? Šiame šeimos piešimo ir atspėjimo žaidime „Disney“ filmų gerbėjai gali sukurti kvailą siužetą naudodamiesi savo beprotiškų personažų scenarijų piešiniais. Panašiai kaip žaidimų aikštelės žaidimų telefonas, žaidėjai bando atspėti, ką nupiešė kiti, kad būtų gana juokinga žaidimo patirtis.

7. „Adora Be Bright Doll“

„Adora Be Bright“ lėlė

49,99 USD

ADORA

Šios „Adora“ 14 colių lėlės yra pigesnė alternatyva kai kurioms populiarioms 18 colių lėlėms. Kiekviena lėlė turi gyvybingus plaukus, kurie saulės šviesoje keičia spalvą, yra su „dvasiniu gyvūnu“ ir užpakaliniu pasakojimu, sukurtu įkvėpti jaunas merginas tikėti, kad viskas yra įmanoma.

8. Užmaskuokite užburtą purpurinį „Minecraft“ kardą

Užmaskuokite užburtą purpurinį „Minecraft“ kardą

19,99 USD

24,99 USD

AMAZONAS

26,98 USD

WALMART

Populiaraus „smėlio dėžės“ stiliaus vaizdo žaidimo „Minecraft“ gerbėjams patiks žaisti su šia švytinčio purpurinio kardo kopija. Kardas yra ypatingas žavesys žaidime, ir ši žaislų versija tikrai džiugins gerbėjus, kaip ir virtualų, nesvarbu, ar jie žais su juo kieme, ar demonstruos savo miegamajame.

9. Tiny Headed Kingdom „Honeythunder“ pliušinis vienaragis

Tiny Headed Kingdom “Honeythunder” pliušinis vienaragis

32,00 USD

AMAZONAS

Gyvūnai Tiny Headed Karalystėje yra unikalūs dėl savo mažo galvos dydžio … ar jų per didelis kūnas daro juos tokius mielus? Naujausias „Tiny Headed Kingdom“ leidimas, vienaragis Honeythunder, yra 15 colių aukščio, itin minkštas ir fantastiškai rausvas. Vaikai, kurie mėgsta rinkti iškamšus, gaus smūgį iš šio unikalaus pliušinio žaislo stiliaus.

10. „Nintendo Switch“ „Super Smash Bros. Ultimate“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *