Paskelbta Pakomentuoti

Geriausias L.O.L. Staigmena! 2021 metų lėlės ir žaislai

Nenuostabu, kad populiarūs netikėti žaislai – vaikai, kurie plyšo pakuočių sluoksnius, kad atskleistų geidžiamą daiktą. Ir būtent šios namudinės pramonės šakos yra reiškinys, žinomas kaip L.O.L. Staigmena! lėlės. DAUG JUOKO. Siurprizų žaislų būna įvairių, nesvarbu, ar tai automobiliai, ar žiemos nameliai, ar namai, tačiau iš esmės populiariausios yra titulinės lėlės.

Šiek tiek pradmenų tiems, kurie kažkaip snaudė beprotybėje: The L.O.L. žaislas ateina suvyniotas į plastiką. Vaikai ją atidaro, kad pamatytų daugiau suvyniotų maišelių, kuriuose visuose yra staigmenų, pradedant miniatiūriniais augintiniais, diademomis ir skrybėlių dėžutėmis. Geros naujienos tiems iš mūsų, kurie nėra visiškai LOLing, apie visas tas plastikines atliekas, kurios lydi šiuos žaislus: „MGA Entertainment“, gaminanti lėles, dirba ant biologiškai skaidžių pakuočių.

SKELBIMAS

Rinkoje yra daugybė šių lėlių, ir kiekvieną sezoną jų išleidžiama daugiau. Taigi pasirinkite tuos, kurie atsiliepia jūsų vaikams. Reikia atkreipti dėmesį į vieną dalyką: kadangi kiekvienoje pakuotėje yra daugybė mažų gabalėlių, tokių kaip batai ir rankinės, šios lėlės geriausiai tinka 6 metų ir vyresniems vaikams.

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. „Remix 2020 Collector Edition Jukebox B.B.“

Jokia tik lėlė, „Jukebox B.B.“ nuo galvos iki kojų lašina auksą. Pažodžiui. Jos plaukai auksiniai. Jos platėjančios kelnės yra auksinės. Ir ji turi apšvietimo sceną, kurioje groja muzika. Įdėkite žetoną ir jis išsprūsta.

PIRKTI DABAR 36,88 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! „OMG Remix Super Surprise“

Vieną iš karščiausių šių metų žaislų, šį rinkinį sudaro keturios, skaičiuojamos keturios, lėlės: „Fame Queen“ klaviatūros sintezatoriuje, „Ferocious“ ant pagrindo, Bhadas Gurlas prie būgnų ir „Metal Chick“ ant dvigubos gitaros. Ir instrumentai tikrai veikia, kiekvienas groja šešis skirtingus garsus.

PIRKTI DABAR 154,99 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. Šviesos „Speedster“ mados lėlė

Žibintai! Fotoaparatas! Mada! „Speedster“ yra didžioji gerbėjų pamėgto „Drag Racer“ sesuo. Ir suprask: jos rankos yra nuimamos, kad būtų lengva apsirengti ir pakeisti drabužius. Kai „Speedster“ apšviečiate juodą šviesą, pamatysite daugiau staigmenų.

PIRKTI DABAR 24,99 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. „Winter Chill Missy Meow“ mados lėlė

Šiame rinkinyje yra ne tik mados lėlė ir jos brolis. Tačiau yra ir 25 netikėtumai: drabužiai, drabužių krepšiai, batai, batų dėžutė, aksesuarai, skrybėlių dėžutė, rankinė, plaukų šepetys, lėlių stovas ir daugkartinis paketas.

PIRKTI DABAR 61,28 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! „OMG Winter Chill Cabin“

Rojalams tinkantys rūmai. Šis žaislai mergaitėms turi šešis kambarius ir tris aukštus, anmd atrodo kaip namelis, kurį rasite kalnų kurorte. Jame yra svetainė, virtuvė, miegamasis, vonios kambarys, rūbinė ir terasa. Ir jis sukasi apie 360 ​​laipsnių žaidimą. Jis užsidega ir natūraliai yra sūkurinė vonia, čiuožykla, kurią tikrai galite užpildyti ledu, ir veikiantis slidininkų keltuvas.

PIRKTI DABAR 249,99 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. Žiemos disko lėlė

Ši nuožmių plaukų lėlė gauna 25 staigmenas. Jos rankos yra nuimamos, kad būtų lengva apsirengti, o pakuotė tampa daugkartiniu žaidimų rinkiniu, kuriame yra rūbinė ir poilsio zona. Yra net itin retas sniego siurprizas.

PIRKTI DABAR 54,69 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. „4 viename“ „Glamper“ mados kemperis

Kad abu viename glamperyje nebūtų pakankamai geri, štai atnaujinta versija. Jame yra automobilis, namas, madingas kilimo ir tūpimo takas ir apšviestas baseinas. Jis ateina su 55 staigmenomis, įskaitant mados lėlės ir staigmenos lėlės, ir apima dviaukštes lovas, vandens čiuožyklą, pertvarkymo stotį, lauko kepsninę ir didžėjų kabiną.

PIRKTI DABAR 74,00 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. Lėlė

Ši lėlė, klasės prezidentė, turi 20 staigmenų. Jos rankos yra nuimamos, kad būtų lengva apsirengti. Rinkinyje yra batai, batų dėžutė, skrybėlių dėžutė, piniginė, plaukų šepetys, drabužių krepšiai ir lėlių stovas.

PIRKTI DABAR 34,96 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. Candylicious mados lėlė su 20 staigmenų

„Candylicious“ (atsiprašau, mes taip pat nemylime šio pavadinimo) yra nuožmi madinga. Jos rankos yra nuimamos, kad supaprastintų drabužių spinta. Ji ateina su skrybėlių dėžute, pinigine ir drabužių krepšiais, o pakuotė tampa daugkartine spinta ir rūbine.

PIRKTI DABAR 53,00 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! „Deluxe Present Surprise“ lėlė

Šiame puošniame rinkinyje yra lėlė „Sprinkles“ ir jos augintinis „Sprin“ nagai. Kai maudai lėlę, ji keičia spalvas. Rinkinyje yra vakarėlių reikmenys, įskaitant reklaminę juostą, žaidimą ir kvietimą.

PIRKTI DABAR 29,88 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! Žiemos diskoteka didesnė staigmena

Kartais geriau yra didesnis. Toks yra rinkinys, turintis milžinišką 60 staigmenų. Vaikai gauna po vieną L.O.L. Staigmena! O DIEVE. Pasipiktinanti lėlė kartu su berniuku, maža sesute ir augintiniu bei jų madingais aksesuarais.

PIRKTI DABAR 89,99 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! O DIEVE. Styling Head

Trokštantys stilistai šį daiktą iškas. Jame yra 30 staigmenų, įskaitant 15 plaukų aksesuarų ir 14 plaukų dalių. Vaikai gali suteikti jai įvairios išvaizdos arba priauginti plaukus tik vienoje pusėje.

PIRKTI DABAR 34,99 USD

DAUG JUOKO. Staigmena! „Car-Pool Coupe“

Nes kiekvienai lėlei reikia saldaus ratų rinkinio. Išsiplėtęs automobilis atskleidžia baseiną ir šokių aikštelę. Ir dalykas yra tas, kad

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *