Paskelbta

Geriausi programavimo kursai pasaulyje, Lietuvoje ir vilniuje e

Geriausi programavimo kursai vilniuje

Internete yra tūkstančiai internetinių programavimo kursų. Kiekvieną mėnesį atsiranda vis daugiau svetainių, kuriose siūlomi kursai internetu. Nors ir patogu, ne visi nori mokytis tokio sudėtingo įgūdžio kaip programavimas internetu.

Starto lyga

Cinkuokite jį

Merginos, kurios koduoja

Koderis Dojo

Mergina vystyk tai

CodeAcademy.lt

Kodas Čikaga

Dev Boot Camp

Programėlių akademija

Kūrėjo aikštė

Nešvilio programinės įrangos mokykla

Epikodas

Įsilaužėlių kodavimo akademija

Codesmith

Turingas

Flatirono mokykla

Nemokama kodo stovykla

mBlock

Khan akademija

SitePoint

Namelis medyje

Kai kurie iš šių kursų yra tokie viliojantys, kad beveik norisi leistis į žinių kelionę. Be to, jei įstojote į koledžą ir kalbatės su biuru apie klubo kūrimą, tikriausiai galite surengti savo kodavimo klubą su kitais studentais.

Be to, dažniausiai fizinis kontaktas leidžia mokytis kur kas efektyviau. Jūs galite užduoti klausimus ir gauti pataisymus vietoje, o tai yra daug geriau. Kur kas smagiau mokytis su draugu, tai tikrai:

1. Starto lyga

https://www.starterleague.com/

Devynių mėnesių programa, kurios metu studentai mokysis programavimo. Jis įsikūręs Čikagoje. „Starter League“ bendradarbiauja su „Fullstack Academy“, Niujorke įsikūrusia institucija, kuri palaiko žiniatinklio kūrimo ir programinės įrangos inžinerijos programas. „Immersive“ programos kursai apima 13 savaičių asmeninę „Bootcamp“, kurioje galite sužinoti apie programavimo kalbas, tokias kaip Python, JavaScript ir Ruby. Taip pat išmokite „Frontend Web Development“ ir išmokite aktyvių technologijų, pvz., PHP ir „Google Maps“ API.

2. Cinkuokite jį

Programavimo mokykla yra Denveryje, Co, San Franciske, Kalifornijoje ir Boulderyje, CO. Galvanize.it klasėse besimokantieji gali naudotis 4 specialiai pritaikytais kursais, kuriuose siūlomos geriausios programavimo ir kodavimo pamokos. JAV įsikūrusi kodavimo mokykla supažindins su duomenų mokslu, „Full Stack“ ir duomenų inžinerija. Jei norite išmokti kodą neprisijungę ir gauti sertifikatus, apsilankykite Galvanize.it. Visi Galvanize miesteliai – aštuonios fizinės vietos, išsidėsčiusios visoje JAV, yra technologijų centrai. Čia besimokantieji bendradarbiauja, dalyvauja seminaruose ir dirba su mentoriais, mokydamiesi koduoti.

3. CodeAcademy.lt

Geriausi programavimo kursai vilniuje, kaune, klaipėdoje ir online. Kursai pradedantiesiems, pažengusiems ir nemokami kursai finansuojami UŽT. Manome, jog technologinis išsilavinimas privalo sekti šiandienos ir rytojaus darbo rinkos tendencijas bei būti prieinamas kiekvienam. 🙌
Šiuo principu vadovaudamiesi, kas dieną savo studentams atveriame naujas galimybes. 🔝 Nuo 2016 metų, kai atvėrėme savo duris, augame taip pat sparčiai kaip ir visas Tech sektorius Lietuvoje 📈, o vis didėjant IT specialistų poreikiui mes suteikiame šiuolaikines ir industrijos patikrintas programas ateities darbo rinkai.

3. Merginos, kurios koduoja

https://girlswhocode.com/

JAV įsikūrę klubai yra skirti mokyti mergaites programuoti. 7 savaičių kursai siūlo nemokamus programavimo kursus, kuriuose mergaitės gali mokytis kodavimo kartu su kitais šalia jų namų esančioje vietoje. Be kodavimo, programos suteikia puikų kelią į technologijomis pagrįstus darbus JAV. Programa, pradėta 2012 m., padėjo studentams mokytis kompiuterių mokslo ir kitų technologijų projektų.

Geriausi programavimo kursai pasaulyje

4. Koduotojas Dojo

https://coderdojo.com/

Svetainė, kurioje būsimiems studentams pateikiamas asmeninių užsiėmimų visoje JAV katalogas. „CoderDojo“ susieja tūkstančius jaunų žmonių su technologijų savanoriais. „Dojo“ studentai gali išmokti HTML ir CSS. Programos apima kodavimą, svetainių kūrimą ir programų kūrimą. Vietinėse mokyklose, bendruomenės centruose, biuruose ir bibliotekose yra tūkstančiai „Dojo“ neprisijungus. Kadangi jie vyksta asmeniškai, pamokos vyksta po pamokų ir dažnai truks 2–3 valandas.

http://programavimomokykla.lt/

5. Mergina vystyk tai

https://www.girldevelopit.com

Kita grupė, skirta moterims, šioje svetainėje pateikia asmeninio programavimo seminarus JAV miestuose. GDI siūlo merginoms ir moterims galimybę prisijungti prie užsiėmimų ir dalyvauti kodavimo projektuose. Kitos programos apima programinės įrangos kūrimą ir interneto svetainių kūrimą. Girl Develop Ji teikia asmeninius mokymus merginoms ir moterims, dažnai iš bendruomenių, kurios nepakankamai atstovaujamos technologijų srityje.

6. Kodas Čikagoje

https://www.codechicago.com/

Praktinių 10–12 Android, iOS ir žiniatinklio programavimo kursų serija Čikagoje, IL. „Code Chicago“ siūlo kodavimo pamokas tokiomis temomis kaip programų mobiliesiems kūrimas, „Frontend Web Development“ ir UX/UI dizainas.

Išmokite koduoti dirbdami, pasirinkdami asmenines neakivaizdines pamokas Čikagos BLUE1647 inovacijų centre Mobile HTML5, CSS ir JavaScript 8–15 valandų per savaitę. Galimos stipendijos.

Geriausi programavimo kursai vilniuje

7. Dev Boot Camp

https://www.nobledesktop.com/

Kitas įkrovos stovyklos tipas, šis 19 savaičių kursas moko programavimo pagrindų ir jo kalbų. Jis buvo įsikūręs Niujorke, Čikagoje ir SF. 19 savaičių trukmės „Full Stack“ žiniatinklio kūrimo kursai pasiūlė visą darbo dieną įtraukiantį „Bootcamp“, kurį sudaro trys etapai. 9 savaitės nuotoliniam pasirengimui, 9 savaitės įtraukiamiesiems mokymams universiteto miestelyje ir 1 savaitė pasirengimui darbui. Kurse mokoma HTML, CSS, JavaScript, SQL ir Ruby. Besimokantieji susiduria su tokiomis technologijomis kaip „Rails“, „Git“ ir „Github“.

8. Programėlių akademija

https://www.appacademy.io/#p-home

Įsikūrusi SF ir Niujorke, ši 12 savaičių programa moko programuoti. Mokykla siūlo kursus ir įgūdžius, reikalingus padėti jums tapti programinės įrangos kūrėju. Sužinokite apie kodavimą ir programavimą per praktinius projektus. Revoliucinis mokyklos mokymo modelis reiškia, kad už studijas mokate tik tuo atveju, jei per metus nuo kurso baigimo užsitikrinate darbą. Sužinokite apie Ruby on Rails ir JavaScript, be kitų žiniatinklio programų koncepcijų.

9. Kūrėjo aikštė

11 savaičių trukmės kursas San Franciske ir Ostine, kuriame mokoma JavaScript ir Ruby. „MakerSquare“ programavimo programa „Bootcamp“ išmokys jus koduoti ir kurti programinę įrangą. Išklausykite kursą, skirtą supaprastinti pagrindinius programinės įrangos inžinerijos principus ir tapti „JavaScript“ dėklo profesionalu. Pamokos yra prieinamos asmeniškai ir internetu miesteliuose, besimokantieji gali pasirinkti visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną. Viso etato įsipareigojimas reikalauja 66 valandų per savaitę.

10. Nešvilio programinės įrangos mokykla

https://nashvillesoftwareschool.com/

3 mėnesių programavimo „Boot Camp“, įsikūrusi Nešvilyje, TN. Programinės įrangos mokykla yra skirta padėti suaugusiesiems įgyti programinės įrangos kūrimo įgūdžių ir įgyti karjeros per praktinę programą. Besimokantieji gali naršyti Data Science, UI/UX dizainą ir „Analytics“. Asmeniniai arba neprisijungus vykstantys Front-end Web dizaino kursai trunka 24 savaites, o duomenų analizės programa (visa darbo diena) trunka 14 savaičių. „Bootcamp“, skirta C#/.NET, reikalinga 24 savaitės, kaip ir „Full Stack“ žiniatinklio kūrimas („Python“).

Geriausi programavimo kursai

11. Epikodas

https://www.epicodes.com/

Portlande, OR, siūlomas keturių mėnesių asmeninis programavimo kursas. Ši asmeninio kodavimo mokykla ne tik išmoko programuoti, bet ir teikia stažuotės programą. Kurso struktūroje yra 3 savaičių programa, skirta įvadui į programavimą. Tolesnė 17 savaičių programa nustato visus JavaScript arba React ir C#/.NET pagrindus. Absolventai eina į 5 savaičių stažuočių programą

12. Įsilaužėlių kodavimo akademija

San Fransiske 11–12 savaičių trukmės JavaScript kursas. Ši (dabar jau uždaryta) mokykla siūlė asmeninius mokymus studentams, kurie tapo programuotojais įvairiose įmonėse ir pradedančiose įmonėse. Kursai apėmė HTML5, CSS3, jQuery ir Node.js kodavimą. Besimokantieji taip pat ėmėsi mobiliojo ryšio kūrimo ir į vartotoją orientuoto interneto dizaino. Ši „Bootcamp“ buvo viena iš labiausiai prieinamų, kol ji nustojo priimti studentus.

13. Codesmith

https://codesmith.io/

Codesmith yra stovykla su universitetais Niujorke ir Los Andžele. Dalyviai yra veikiami 12 savaičių intensyvaus viso programinės įrangos kūrimo. Ši institucija užima daug laiko, kad atrinktų dalyvius griežtai pagal nuopelnus. Programa yra specialiai sukurta siekiant sutelkti dėmesį į kompiuterių mokslą ir konkrečiai „JavaScript“. Taip pat daug dėmesio skiriama mašininiam mokymuisi, kūrimo įrankiams, React, Redux ir panašioms technologijoms.

„Codesmith“ dalyviams visada pavesta patobulinti savo, kaip programinės įrangos kūrėjų, įgūdžius. Periodiškai visi dalyviai kuria atvirojo kodo užduotis, kurios skirtos įgytoms žinioms įtvirtinti. Be to, ji teikia pirmenybę dalyviams, kurie tiesiogiai dirba programinės įrangos kūrėjais.

Codesmith absolventai gerai išmano informatikos pagrindus, JavaScript naudojimą ir bendrą programavimą.

14. Turingas

https://turing.edu/

Turingo institute studentai privalo stoti septyniems mėnesiams visu etatu. Universitetas yra Denveryje, kur studentai mokosi į kompetentingus programinės įrangos inžinierius. Nepriklausomai nuo to, kokiai programavimo skyriaus formai mokinys orientuojasi, yra puikūs instruktoriai, kurie jiems padės.

Trokštantys studentai gali stoti į Turingą pateikę esė pavyzdį, vaizdo atsakymą ir gerai parašytą gyvenimo aprašymą. Be to, viltingi dalyviai turi pateikti atsakymą į sudėtingą loginį klausimą. Priėmę studentus išmoks kurti žiniatinklio programas, API programas, „Ruby“ ir kt.

Turing siūlo ir priekinę, ir galinę plėtrą. Mokytojai yra mokomi sutelkti dėmesį į mokymosi patirtį kartu su savo patirtimi, kad galėtų veiksmingai baigti absolventus, kurie gali teigiamai paveikti būsimus darbdavius. Pradinės stovyklos tikslas – apmokyti inžinierius, kurie ne tik dirba kaip programinės įrangos kūrėjai, bet ir puikiai prisitaiko prie darbo jėgos.

15. Flatiron mokykla

https://flatironschool.com

Flatiron mokykla turi kelis miestelius visoje šalyje. Šios svetainės yra Vašingtonas, Niujorkas, Hiustonas ir daugybė kitų valstijų. Be to, „Flatiron“ dalyviams siūlo ir internetinius, ir neprisijungus vykstančius kibernetinio saugumo, duomenų mokslo ir programinės įrangos inžinerijos kursus.

„Flatiron School“ treniruoja studentus vykdydama išsamius projektus ir laboratorinius modelius, kad paruoštų kandidatus realaus pasaulio iššūkiams.

Kaip manote, kurie kiti kodavimo kursai neprisijungę siūlo geriausias asmenines kodavimo pamokas? Pasidalykite savo nuomone komentaruose.

16. Nemokama Code Camp

„Free Code Camp“ yra žiniatinklio platforma, siūlanti išsamius programavimo kursus pradedantiesiems. Iš šios platformos pradedantieji programuotojai gauna prieigą prie daugybės mokomųjų vaizdo įrašų, suskirstytų į 5 minučių skyrius, nors patys pažangiausi gali užtrukti iki trijų valandų.

Pagrindinės programavimo kalbos, prieinamos šioje platformoje, yra HTML ir CSS. Visos kalbos yra išsamios ir pridedama papildoma paskaitų medžiaga, kad būtų lengviau suprasti. Temos suskirstytos į mažesnes, „kramtomas“ pamokas, besimokantiesiems lengva išmokti pagrindinius programos dalykus.

„Free Code Camp“ yra vertingas programavimo kursas neprisijungus dėl įvairių temų ir išsamios analizės.

Paskelbta

Tikram kavos gerbėjui reikalingas kavos aparatas namuose

Yra kava ir yra espreso. Tie, kurie nėra kavos žinovai, kartais tiek espreso, tiek kavos gėrimus vadina tiesiog kava. Nėra didelė nuodėmė, tačiau tie kurie ypač mėgaujasi mėgstamu gėrimu su kofeinu, net nelygina šių dviejų.

Gaminant espreso, jūs pradedate nuo aukštesnės kokybės kavos pupelių, o tada jas užplikote tokiu procesu, kurio metu gaunamas didesnis skonio intensyvumas. Aukštos kokybės espreso gėrimo viršuje yra sluoksnis puikių putų, vadinamų „crema“. Espreso kavą galima gerti tokią, kokia yra, arba sumaišyti su kitais ingredientais, kad pagamintumėte bet kokį populiarų espreso kavos gėrimą.

Jei perskaičius šią pastraipą neužsimanėte espreso gėrimo, tai greičiausiai tenkinsitės tradiciškesniu kavos gėrimu. Bet kokiu atveju, žmonėms, kurie dažnai mėgaujasi kavos puodeliu, greičiausiai reikalingi nauji kavos aparatai namuose. Apie tai ir pakalbėsime.

Ką galite pagaminti su kavos aparatu?

Gali būti, kad esate espreso mėgėjai, patys to nesuprasdami. Daugelis populiariausių kavos gėrimų gaminami iš espreso kavos, todėl jei paprastai užsisakote kavinėje kurią nors iš žemiau pateiktų kavos rūšių, verta apsvarstyti espreso kavos aparato įsigijimą namams.

Tuo tarpu jei jau turite espreso kavos aparatą, bet kurį iš čia paminėtų gėrimų galite pagaminti savo virtuvėje gerokai pigiau, jei turite tinkamų ingredientų ir šiek tiek laiko:

Espreso kava arba dvigubas espreso. Juoda, stipri ir aromatinga. Tie kurie geria espreso, teigia, jog tai tikra kava. Turint kavos aparatą, tai pati pagrindinė kavos būsena, nuo kurios viskas prasideda.

Macchiato. Porcija espreso, o ant viršaus šiek tiek garinto pieno, kad pridėtumėte šiek tiek papildomų putų ir sušvelnintumėte stiprų skonį.

Kapučino. Panašu į macchiato, bet su daugiau pieno. Kapučino yra vienas iš populiariausių būdų gerti kavą, šį gėrimą lengva pasigaminti namuose, jei turite kavos virimo aparatą.

Latte. Tai panašu į kapučino, bet su daugiau pieno ir tik plonu putų sluoksniu.

Mocha. Kaip kapučino, bet su šokoladu.

Tai yra pagrindiniai standartai, tačiau jei norite, visada galite pridėti papildomų priedų, atsižvelgdami į savo pageidavimus, pvz., plakta grietinė, kvapiosios medžiagos, pavyzdžiui, lazdyno riešutų, karamelės ar pipirmėtės sirupai, ir netgi galite naudoti pieno alternatyvas (sojų, migdolų pienas).

Savo namuose turėdami kavos virimo aparatą, galite pasiduoti eksperimentams, išbandyti naujus receptus ir derinius, kurių niekada negautumėte kavinėse.

Nebūtinos aparato funkcijos, kurios pakeis gyvenimą

Renkantis kavos aparatą, ypač pirmą kartą, susikoncentruosite į tai, kad aparatas gamintų kavą. Juk tai pagrindinė jo funkcija. Tačiau jei panagrinėtumėte atidžiau, yra begalė funkcijų, kurios neprivalomos skaniai kavai paruošti, tačiau gali pakeisti gyvenimą.

Įmontuota kavamalė. Šviežiai maltų pupelių kava gali labai pakeisti gėrimo skonį, o malūnėlis, kuris yra jūsų kavos aparato dalis, gali padidinti patogumą ir sutaupyti vietos ant stalo. Ši funkcija puikiai tinka tiems, kurie turi ribotą stalviršio erdvę arba tiesiog nenori pirkti atskiros kavamalės.

Vandens filtras. Ar žinote, jog kavos skonis priklauso ne tik nuo pupelių, tačiau ir nuo vandens. Vandens kokybė daro stiprią įtaką kavos skoniui ir aromatui. Norint pagerinti kavos skonį, naudinga pasirinkti kavos aparatą su įdedamu vandens filtru.

Puodelių pašildymo lentynėlė. Karšta kava įpilta į šaltą puodelį, greitai atvėsta. Jei jūs mėgstate karštą kavą ir mėgaujatės ja ilgai, tuomet jums derėtų atkreipti dėmesį į kavos aparatus, kurie turi puodelių pašildymo lentynėlę.

Pieno plakiklis. Nors daugelis aparatų ir taip turi šią funkciją, tačiau jei žvalgotės pigesnių kavos aparatų, atkreipkite dėmesį į kavos plakimo funkciją. Jei mėgstate kapučino, latte ar netgi kavą su pienu, pieno plakimo garais funkcija jums tikrai pravers.

Keletas patarimų, kaip išsirinkti kavos aparatą: https://namubutuapdaila.lt/ka-reikia-zinoti-renkantis-kavos-aparata-namams/

Ir pabaigai, be kavos daugelis neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tačiau įsigijus kavos aparatą namams, greitai nesuprasite, kaip galėjote be jo gyventi iki šiol.