Paskelbta Pakomentuoti

14 geriausių žaislų 3 metų mergaitėms 2021 m

Šis užsiėmimų rinkinys yra mielas kaip mygtukas. Įtraukdami mažas, sagas primenančias „grybų vinis“ į įvairias raštų korteles, vaikai kuria linksmus paveikslėlius. Jie tiesiog derina mygtuko spalvą su rašto kortelės spalva ir stebi, kaip vaizdai atgyja. Kai jie tai supras, jie gali laisvai sportuoti ir sukurti viską, ką tik gali įsivaizduoti.

Rinkinyje yra dešimt skirtingų raštų kortelių, smeigtukas ir 46 spalvingi mygtukai. Jei įdomu, kur laikysite visus tuos spalvingus mažus mygtukus, nesijaudinkite – taip pat yra laikymo dėklas. Tėvai sako, kad tai puikus užsiėmimas lavinant motorinius įgūdžius ir puikiai tinka lietingomis ar snieguotomis dienomis, kai jums reikia ramios veiklos patalpose.

“Šiame žaidime nėra instrukcijų, bet galbūt jų tiesiog nereikia, nes 3 metų Nova [mano dukra] intuityviai suprato, ką tiksliai daryti. Jai patiko rinkti vaizdus ir baigusi mėgstamiausius , ji nusprendė perdaryti medžio ir varlės dizainą pasirinktomis mygtukų spalvomis. “- Sarah Vanbuskirk, produktų testuotoja

17 geriausių žaislų 3 metų vaikams 2021 m

Geriausias aktyvus: „Little Tikes 3“ batutas

„Little Tikes“ batutas

Pirkite „Target“

Ji gali atšokti, atšokti, atšokti energiją ant šio mielo batuto iš „Little Tikes“, kuris yra tik jos dydis. Yra didelis šuolių paviršius ir vairas viršuje, kad ji galėtų išlaikyti pusiausvyrą, kol ji linguoja aukštyn, žemyn ir aplinkui. Sukurtas naudoti patalpose, jis gali laikyti vaikus iki 55 svarų.

Tėvams patinka, kad jį lengva surinkti ir kad jis suteikia vaikams linksmą mankštos formą, kai žaisti lauke neįmanoma. Internetiniai apžvalgininkai pažymi, kad jis yra gerai pagamintas ir puikus energijos degiklis mažiems, negalintiems ramiai sėdėti. Keletas žmonių pastebėjo, kad putplasčio vairas gali suplėšyti arba suplyšti pakartotinai naudojant, tačiau jį galima lengvai pataisyti antele ar teniso raketės rankena. Rekomenduojama nuo 3 iki 6 metų.

5 geriausi 2021 m. Batutai

Geriausias apsimestinis žaidimas: „VTech LeapFrog Scoop & Learn Ice Cream Cart“

„LeapFrog“ samtelis & amp; Sužinokite ledų krepšelį

Pirkite „Walmart“

Pirkite „Buybuy BABY“

Šis „LeapFrog“ ledų krepšelis gali pakelti jūsų vaiko kūrybiškumą į naujas ir nuostabias aukštumas. Tai leidžia jiems semtis savo skanių apsimestinių skanėstų, kol jie mokosi svarbių dalykų, pavyzdžiui, spalvų ir skaičių. Smagios ir mokančios frazės bei nuotaikinga muzika sukuria sceną. Jame yra šešios užsakymo kortelės, stebuklingas semtuvėlis, ledų samteliai, kūgiai ir užpilai. Vaikams bus malonu jį stumdyti, priimti užsakymus ir paruošti skanėstus visiems, ką tik gali rasti. Reikalingos trys AA baterijos, tačiau jos yra įtrauktos, todėl ji gali iš karto atsiverti verslui.

Internetiniai apžvalgininkai šį žaislą vertina nepaprastai teigiamai. Jie sako, kad mažiems vaikams tai patinka ir žaidžiama valandų valandas. Tėvams patinka, kad jų vaikai mokosi žaisdami, ir sako, kad nepaprastai malonu stebėti visus apsimestinius scenarijus, kuriuos jie sugalvoja naudodamiesi šiuo krepšeliu.

Geriausias stiebas: „Magna“ plytelės „Clear Colors“ – 100 vnt

„Magna“ plytelės

Puikūs

Pirkite „Amazon“

Pirkite „Walmart“

„Magna-Tiles“ aiškių spalvų 100 dalių rinkinio apžvalga

Šis paprastas spalvingų 3D plytelių rinkinys leidžia mažiesiems padaryti gana šaunių dalykų. Taisyklių nėra, tačiau jos suteikia galimybę žaisti atvirai ir daug kūrybingumo, nes jas galima naudoti kuriant įvairiausius kūrinius. Gyvybingos plytelės magnetiškai susilieja, kad sukurtų figūras, scenas žaislai mergaitėms ir visa kita, ką tik gali įsivaizduoti, tuo pačiu lavindamos svarbius įgūdžius, kurie sukuria gamtos, matematikos ir kitokio mokymosi pagrindą.

Šiame rinkinyje yra 100 vienetų, kurie leis jūsų vaikui sukurti daugybę 3D objektų, tačiau visos „Magna-plytelės“ veikia kartu, todėl galite jį sujungti su kitais rinkiniais, kad būtų dvigubai linksmiau (ir dar daugiau vienetų). Šimtai internetinių apžvalgininkų vadina „Magna-Tiles“ yra „būtinas dalykas bet kuriame žaidimų kambaryje“. Tai kūrybiškas ir patvarus pastatų komplektas, kuris tarnaus metų metus. „Atsižvelgiant į nuostabius dalykus, kuriuos iki šiol kūrėme, jie yra verti kiekvieno cento“, – sužavėjo viena mama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *